*** Hotel Columbo ubytování Praha 3

Hotel Praha 3 Columbo Ubytování Praha 3 hotel Columbo:
Hotel Columbo nabízí ubytování v  hotelu rodinného typu. Nabízíme Vám stylově zařízené jednolůžkové až pětilůžkové pokoje s dostatkem komfortu pro každého. Dům, ve kterém se hotel Columbo nachází, pochází z poloviny 18. století. Jedná se o památkově chráněnou secesní stavbu. Hotel Columbo se nachází v malebné historické části Žižkova, která skýtá množství památek a zajímavostí.

Hotel Praha 3 Columbo ubytování:
Pokoje v hotelu Columbo jsou dispozičně rešeny jako 2-5 lůžkové a jsou vybaveny moderním a stylovým nábytkem, barevným televizorem, satelitním přijímačem, telefonem a minibarem na přání. Každý pokoj má vlastní moderně zařízenou koupelnu se sprchovym koutem a wc. Ve vybraných pokojích je klimatizace. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Praha 3 Columbo hotel ubytování služby:
Hotelovým hostům Columba je denně k dispozici služba v recepci zajišťující prodej drobných hyg. potřeb, nápojů, denního tisku, prodej okružních jízd a výletů a informační servis. Na zákládě Vaší poptávky Vám připravíme nejlepší cenu v zadaném termínu. Dlouhodobé pobyty se slevou 10-30%. Dále jsme schopni poradit a zajistit: vstupenky do divadla, exkurze v Praze i mimo Prahu, rezervace v restauraci s tanečním programem, rent a car a informační služby, masáže, vše dle vašeho přání. Akceptujeme platbu kreditními kartami. Parkování před hotelem je zdarma, hlídaný parking v sousedství je za poplatek. Dětská postýlka k zapůjčení zdarma. Směnárna v sousedství, úschovna zavazadel pro hosty, objekt je monitorován kamerami. Sleva 20% u rezervací nad 3 noci.

Ubytování Praha 3 hotel Columbo tipy na výlet:
Praha je překrásným městem, kde můžete navštívit mnoho věží a kopulí kostelů, mostů, chrámů. V Praze najdete také různé architektonické styly, či romantické uličky. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází novogotický kostel sv. Prokopa, jež je architektonickou dominantou staré části Žižkova.
Hotel Praha 3 Columbo - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 3 Columbo - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 3 Columbo - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 3 Columbo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 3 Columbo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 3 Columbo - na pokojích je telefon